Dragi učenci, spoštovani starši,
v aprilu, mesecu knjige, bomo v šolski knjižnici zopet imeli sejem rabljenih knjig, in sicer v sredo, 17. aprila 2024.
Če imate doma eno ali več knjig, ki so še dobro ohranjene in ki jih ne potrebujete več, jih lahko v sredo 17. aprila prinesete v šolo na sejem rabljenih knjig.
Knjižničarka bo v nižjih razredih zjutraj naredila obhod in prevzela vse knjige, ki jih bodo učenci prinesli v šolo v ta namen.
Učenci od 6. do 9. razreda lahko knjige prinesejo v knjižnico že dan prej ali pa v sredo pred poukom, ob 7.45.
Na razredni stopnji bodo učenci lahko prišli na sejem med poukom (določena bo ura v dogovoru z razredniki), si ogledali razstavljene knjige in si jih po želji izbrali. Toliko knjig kot bo učenec prinesel na sejem, toliko jih bo lahko vzel. Učenci, ki ne bodo prinesli nobene knjige, bodo lahko prišli v knjižnico po pouku in si med tistimi, ki bodo ostale, lahko izbrali eno.
Učenci od 6. do 9. razreda bodo na sejem prišli po pouku.
V mesecu knjige vam želim čim več prijetnih trenutkov ob dobri knjigi!
image.png