Interesne dejavnosti v šolskem letu 2019/2020

DEJAVNOSTIMENOTOR/JIRAZREDIZVAJANJE
ŠPORTNE IGREKlavdija Preželj2. razredtorek, 6. ura
GLEDALIŠKI KROŽEKDarja Mevlja2. razredsreda, 7. ura
PRAVLJICE NEKOLIKO DRUGAČETarcizija Kofol2. razredčetrtek, 6. ura
KLJUNASTA FLAVTATadeja Andrejašič3. – 5. razredtorek, 6. ura
PLESNI KROŽEKIris Kos3. – 5. razredsreda, 6. ura
BRALNA ZNAČKArazredniki1.– 5. razred po dogovoru
BRALNA ZNAČKAOlivija Cunja, Nives Pernat
Monika Komel, Karmen Hrvatin
6.– 9. razredpo dogovoru
BERIMO Z ROVKOJaka Rožac, Mojca Stergar,
Olivija Cunja, Karmen Hrvatin
5. in 6. razredpo dogovoru
ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKAIris Kos, Mojca Stergar,
Monika Komel, Debora Horjak Babič
3.–9. razredpo dogovoru
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKAMojca Selinšek, Glendina Čurin, Anja Černe4.–9. razred po dogovoru
TUJI JEZIKI SKOZI GLASBO IN PLESGlendina Čurin3.–6. razredponedeljek, 7. ura
KOLESARSKI KROŽEKMonika Komel4. razredpetek, 7. ura
KOLESARSKI KROŽEKMonika Komel, David Rop5. razredpo dogovoru
FOTOGRAFSKI KROŽEKNives Pernat7. –9. razredpetek, 7. In 8. ura
OTROŠKI PEVSKI ZBORDavid Rop1. in 2. razred1. razred (četrtek, 7. ura),
2. razred (ponedeljek, 6.ura)
MLADINSKI PEVSKI ZBORDavid Rop3.–6. razredtorek, 6. in 7. ura
FRIZBIJasmina Pištan4. apetek, 7. ura
ROKOMETzunanji sodelavec1.–5. razred*termin bo znan naknadno
GIMNASTIKAMiran Stergar2.–9. razredsreda, 7. ura
NOGOMET ZA DEKLICEzunanji izvajalec2.–7. razred*termin bo znan naknadno
KOŠARKAzunanji sodelavec2.–4. razred*termin bo znan naknadno
GASILSKI KROŽEKzunanji sodelavec1.–5. razred*termin bo znan naknadno
KUHARSKI KROŽEKMateja Mevlja5. razredsreda, 7. in 8. ura
ROBOTIKABorislav Đukić4.–9. razredtorek,7. in 8. ura oziroma po dogovoru
MEPIZdravko Mutič, Miran Stergar,
Debora Horjak Babič, Jasmina Pištan
9. razredtorek, 7. in 8. ura /B teden
PLANINSKI KROŽEKJasmina Pištan1.–4. razred
5.–7. razred
sobota, nedelja
ČEBELARSTVOAndreja Smrdelj3.–8. razredtorek, 7.in 8. ura /B teden
ZMOREM SAMPatricija Morato Rojc2. –5. razred petek, 6.ura
KLEKLANJEAndreja Smrdelj, Jasmina Pištan3.–9. razredtorek, 7. in 8. ura/A teden
četrtek, 14.00-15.30/B teden
SPROSTIMO SEMojca Stergar5. razredpetek, 7. ura
NOČ KNJIGEDebora Horjak Babič,Tadeja Andrejašič,Tarcizija Kofol3. razred*termin bo znan naknadno
LIKOVNO USTVARJANJENina Gaber2. –3. razredponedeljek, 7. ura
LIKOVNI KROŽEKNina Gaber4. – 6. razredpetek, 7. ura
GLEDALIŠKI KROŽEKJaka Rožac5. in 6. razredsreda, 6. ura