Interesne dejavnosti v šolskem letu 2020/2021

DEJAVNOSTIMENOTOR/JIRAZREDIZVAJANJE
GLEDALIŠKI KROŽEKDarja Mevlja3. razredtorek, 6. ura
KLJUNASTA FLAVTATadeja Andrejašič4. razredsreda, 7. ura
BRALNA ZNAČKArazredniki1.– 5. razred po dogovoru
BRALNA ZNAČKAOlivija Cunja,
Nives Pernat
Monika Komel
Karmen Hrvatin
6.– 9. razredpo dogovoru
BERIMO Z ROVKOJaka Rožac,
Mojca Stergar,
Olivija Cunja,
Karmen Hrvatin
5. in 6. razredpo dogovoru
ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKAIris Kos
Mojca Stergar,
Monika Komel
3.– 9. razredpo dogovoru
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKAJaka Rožac, Mojca Stergar,
Olivija Cunja, Karmen Hrvatin
5. in 6. razredpo dogovoru
ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKAIris Kos, Mojca Stergar,
Monika Komel, Debora Horjak Babič
3.–9. razredpo dogovoru
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKAMojca Selinšek,
Glendina Čurin,
Anja Černe
4.–9. razred po dogovoru
KOLESARSKI KROŽEKSelina Lešek,
Mirela Valentič
4. razredponedeljek, 6. ura
KOLESARSKI KROŽEKMonika Komel,
David Rop
5. in 6. razredpo dogovoru
OTROŠKI PEVSKI ZBORDavid Rop1. razred
2. razred
sreda, 7. ura
petek, 6. ura
MLADINSKI PEVSKI ZBORDavid Rop3. razred
4. razred
5. razred
ponedeljek, 6. ura
torek, 6. ura
četrtek, 6. ura
ROKOMETzunanji sodelavec2.–5. razredčetrtek, 7. ura
ŠPORTNE DEJAVNOSTIMiran Stergar2. razredpetek, 7. ura
NOGOMET ZA DEKLICEzunanji izvajalec2.–7. razredpetek, 7. ura
ŠPORTNE DEJAVNOSTIJasmina Pištan3. razredtorek, četrtek, 7. ura
KUHARSKI KROŽEKMateja Mevlja5. razredpetek, 7. ura in 8. ura
ROBOTIKABorislav Đukić6.–9. razredponedeljek, 7. ura in 8. ura
četrtek, 7. ura in 8. ura
- ali po dogovoru
PLANINSKI KROŽEKJasmina Pištan1. –9. razredpo dogovoru
ČEBELARSTVOAndreja Smrdelj,
Jaka Rožac
3.–8. razredsreda,6. ura
KLEKLJANJEJasmina Pištan2. – 6. razredčetrtek, 6. ura
NOČ KNJIGEDebora Horjak Babič,
Tadeja Andrejašič,
Tarcizija Kofol
3. razredpo dogovoru
USTVARJAJMO SKUPAJNina Gaber3. – 5. razredpetek, 6. ura
GLEDALIŠKI KROŽEKJaka Rožac5. – 6. razredčetrtek, 7. ura
BRALNI KLUBMojca Stergar5. razredponedeljek, 7. ura
ENAJSTA ŠOLAMojca Stergar4. – 9. razredpo dogovoru