1. razredVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVIKlavdija Preželj,
Alenka Langus Kržič,
Ivana Ranfl
Sprejem prvošolčkov v šolo2. 9. 2019
Gledališka predstavapo ponudbi
Filmska predstavadecember 2019
Začetek bralne značke17. 9. 2019
NARAVOSLOVNI DNEVIKlavdija Preželj,
Alenka Langus Kržič,
Ivana Ranfl
Zdravjeapril 2020
Akvarij Piranseptember 2019
Na kmetijimaj 2020
TEHNIŠKI DNEVIKlavdija Preželj,
Alenka Langus Kržič,
Ivana Ranfl
Novoletni okraskinovember 2019
Izdelki iz papirjafebruar 2020
Spoznavamo snovimaj 2020
ŠPORTNI DNEVIKlavdija Preželj,
Alenka Langus Kržič,
Ivana Ranfl
Jesenski pohod oktober 2019
Dejavnosti prilagajanja na vodooktober 2019
Dejavnosti prilagajanja na vodooktober 2019
Dejavnosti prilagajanja na vodooktober 2019
Spomladanski pohod, orientacijaapril 2020
2. razredVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVIDarja Mevlja, Patricija Morato Rojc
Gledališka predstavapo ponudbi
Filmska predstavadecember 2019
Slovenski književni junakifebruar 2020
Zaključek bralne značkeapril 2020
NARAVOSLOVNI DNEVIDarja Mevlja, Patricija Morato Rojc
Obisk Kobilarne Lipicaapril 2020
Varnost v prometuoktober 2019
Od zrna do kruhamaj 2020
TEHNIŠKI DNEVIDarja Mevlja, Patricija Morato Rojc
V muzejuoktober 2019
Praznične delavnicedecember 2019
Zmešam in ločimjunij 2020
ŠPORTNI DNEVIDarja Mevlja, Patricija Morato Rojc
Vodne aktivnostioktober 2019
Vodne aktivnostioktober 2019
Vodne aktivnostioktober 2019
Pohodseptember 2019
Orientacijski pohodapril 2020
3. razredVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVITarcizija Kofol, Tadeja Andrejašič
Gledališka predstavapo ponudbi
Filmska predstavadecember 2019
Zaključek bralne značkeapril 2020
Sečoveljske solinemarec 2020
NARAVOSLOVNI DNEVITarcizija Kofol, Tadeja Andrejašič
Živalski vrt Ljubljanamaj 2020
Vodaoktober 2019
Obisk morske biološke postaje in ogled mesta Piranjunij 2020
TEHNIŠKI DNEVITarcizija Kofol, Tadeja Andrejašič
Izdelek po načrtu (MiR)maj 2020
Predpraznična delavnicanovember 2019
Merjenjejunij 2020
ŠPORTNI DNEVITarcizija Kofol, Tadeja Andrejašič
Jesenski pohodseptember 2019
Plavanjeoktober 2019
Plavanjeoktober 2019
Plavanjeoktober 2019
Orientacijski pohodapril 2020
Za učence 3. razreda bo organiziran 20-urni plavalni tečaj, ki ga bodo izvajali učitelji plavanja.

 

4. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVISelina Lešek, Mirela Valentič
Ljudska pravljicafebruar 2020
Načini bivanja in dela pri nas nekoč - Tonina hišajunij 2020
Projekt preteklostmaj ali junij 2020
NARAVOSLOVNI DNEVISelina Lešek, Mirela Valentič
Obdajajo nas različne snovijanuar 2020
Planetarijseptember 2019
Projekt Vodajunij 2020
TEHNIŠKI DNEVISelina Lešek, Mirela Valentič
Elektrikafebruar 2020
Izdelava vozila iz plastenkedecember 2019
Izdelava pustne maskefebruar 2020
Rdeči križapril ali maj 2020
ŠPORTNI DNEVISelina Lešek, Mirela Valentič
Atletikaseptember 2019
Športno plezanje ali pohodništvo (CŠOD)*7. – 11. 10. 2019
Orientacijski tek (CŠOD)*7. – 11. 10. 2019
Lokostrelstvo (CŠOD)*7. – 11. 10. 2019
Kolesarjenje (CŠOD)*7. – 11. 10. 2019
*ŠOLA V NARAVI
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled gledališke in filmske predstave.

 

5. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVIMojca Stergar, Jaka Rožac
Ogled mesta Ljubljana (CŠOD)**4. 11. 2019
Muzej vojaške zgodovine v Pivkimaj ali junij 2020
Pokrajinski muzej Koperapril 2020
NARAVOSLOVNI DNEVIMojca Stergar, Jaka Rožac
Planetarijseptember 2019
Kraški rob (CŠOD)**10. 12. 2019
Izvir Rižane, vodarna v Cepkih, Luka Koperoktober ali november 2019
TEHNIŠKI DNEVIMojca Stergar, Jaka Rožac
Izdelki iz papirja in lesadecember 2019
Izdelava pustne maskefebruar 2020
Od niti do oblačila (etnološka zbirka Koper)april 2020
Konstrukcijske zbirke, gonilajunij 2020
ŠPORTNI DNEVI
Kolesarski poligonoktober 2019David Rop
Alpsko smučanje*10. – 14. 2. 2020Jasmina Pištan
Alpsko smučanje*10. – 14. 2. 2020Jasmina Pištan
Alpsko smučanje*10. – 14. 2. 2020Jasmina Pištan
Alpsko smučanje*10. – 14. 2. 2020Jasmina Pištan
*ŠOLA V NARAVI
**IZVAJALEC
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled gledališke in filmske predstave.

 

6. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVI
Spoznavajmo jezikeseptember ali oktober 2019Anja Černe
Gledališka vzgojapo dogovoruOlivija Cunja
Kulturna dediščina – projekt »Istralekt«po dogovoruKarmen Hrvatin
NARAVOSLOVNI DNEVI
Energijaseptember 2019Mateja Mevlja
Dodatki v prehranijanuar 2020Mateja Mevlja
Učna pot Movražmaj 2020Karmen Hrvatin
TEHNIŠKI DNEVI
Ljudski inštrumentiseptember ali oktober 2019David Rop
Izdelava knjigefebruar 2020Andreja Smrdelj
Ročna izdelava papirjamarec 2020Andreja Smrdelj
Planetarijseptember 2019Andreja Smrdelj
ŠPORTNI DNEVIMiran Stergar
Plavanjeseptember 2019
Kolesarjenjeoktober 2019
Orientacijaoktober ali november 2019
Pohodmarec 2020
Športne igrejunij 2020
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled filmske predstave.

 

7. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVI
Glasbena predstava v Ljubljani: GLASBENA TORTA10. 3. 2020David Rop
Kulturno-zgodovinske znamenitosti Kopraseptember 2019Elena Filipič
Gledališka predstava in projekt »RASTEM S KNJIGO« oktober 2019Debora Horjak Babič
NARAVOSLOVNI DNEVI
Škocjanski zatokoktober 2019Mateja Mevlja
Planetarijseptember 2020Andreja Smrdelj
Ptuj – terensko delo (CŠOD)*6. – 8. 4. 2020Elena Filipič
TEHNIŠKI DNEVI
Obisk lesarske šole v Postojni - gozdarstvo6. – 8. 4. 2020Andreja Smrdelj
Prehranadecember 2019Mateja Mevlja
Naučimo se pomagati sebi in drugimapril 2020Mateja Mevlja
Ptuj – terensko delo (CŠOD)*6. – 8. 4. 2020Elena Filipič
ŠPORTNI DNEVI
Plesnovember 2019Jasmina Pištan
Plavanjeseptember 2019Miran Stergar
Zimski športni danjanuar ali februar 2020Miran Stergar
Pohodmarec 2020Miran Stergar
Športne igrejunij 2020Miran Stergar
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled filmske predstave.
*ŠOLA V NARAVI

 

8. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVI
Glasbena predstava v Ljubljani: GLASBENA TORTA10. 3. 2020David Rop
Obisk študijskega in domoznanskega oddelka v Kopru in gledališka predstavaoktober 2019Debora Horjak Babič
Po Prešernovih stopinjah13. 5. 2020Nives Pernat
NARAVOSLOVNI DNEVI
Konzerviranjeseptember 2019Mateja Mevlja
Gibalanovember 2020Mateja Mevlja
Zdrav življenjski slogapril 2020Mateja Mevlja
TEHNIŠKI DNEVI
Oljkarstvooktober ali november 2019Marjan Ruter
Ekološki izdelekseptember 2019Andreja Smrdelj
Poslikava stenemaj 2020Nina Gaber
Obisk Srednje tehniške šole Koperfebruar ali marec 2020Petra Miklavič
ŠPORTNI DNEVI
Plavanjeseptember 2019Miran Stergar
Plesnovember 2019Jasmina Pištan
Zimski športni danjanuar ali februar 2020Miran Stergar
Pohodmarec 2020Miran Stergar
Športne igrejunij 2020Miran Stergar
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled filmske predstave.

 

9. RAZREDVSEBINAČASODGOVORNA OSEBA
KULTURNI DNEVI
Glasbena predstava v Ljubljani: GLASBENA TORTA10. 3. 2020David Rop
Poklicna orientacijaoktober ali november 2019Petra Miklavič
Obisk Trubarjeve domačijemaj 2020Monika Komel
NARAVOSLOVNI DNEVI
Postojnska jama26. 2. 2020Elena Filipič
NEK – jedrska elektrarna Krško in GEN – svet energije3. 10. 2019Elena Filipič
Dolina Glinščice in Rižarnamarec 2020Elena Filipič
TEHNIŠKI DNEVI
Planetarijseptember 2019Andreja Smrdelj
Obisk SBI in Srednje šole Izolaoktober 2019Mateja Mevlja
Fizikalno – kemijski eksperimentiseptember 2020Vesna Maršič
Izdelava odrske scenejunij 2020David Rop
Nina Gaber
ŠPORTNI DNEVIMiran Stergar
Plavanjeseptember 2019
Orientacijaoktober 2019
Zimski športni danjanuar ali februar 2020
Pohodmarec 2020
Športne igrejunij 2020
V okviru pouka se bo izvedel tudi ogled filmske predstave.