Govorilne ure bodo potekale po spodnjem razporedu. Učitelji imajo enkrat tedensko govorilne ure tudi v dopoldanskem času, ki potekajo po predhodni najavi staršev (razpored dopoldanskih govorilnih ur se nahaja na spletni strani šole).

Razpored skupinskih govorilnih ur (16.30 – 18.00):

MESECDATUMRAZRED
OKTOBERtorek, 13. 10. 20201. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 14. 10. 20201. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 15. 10. 20203. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
NOVEMBERtorek, 10. 11. 20201. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 11. 11. 20201. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 12. 11. 20203. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
JANUARtorek. 12. 1. 20211. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 13. 1. 20211. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 14. 1. 20213. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
MARECtorek, 16. 3. 20211. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 17. 3. 20211. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 18. 3. 20213. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
APRILtorek, 20. 4. 20211. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 21. 4. 20211. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 22. 4. 20213. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
MAJtorek, 25. 5. 20211. A, 2. A, 4. A, 6. B, 7. A, 9. B
sreda, 26. 5. 20211. B, 2. B, 5. A, 5. B, 7. B
četrtek, 27. 5. 20213. A, 3. B, 4. B, 6. A, 8. A, 8. B, 9. A
Starši se lahko na govorilnih urah zglasijo tudi pri ravnateljici ali pomočnici ravnateljice od 16.30 do 17.00 ure.

 

Dopoldanske govorilne ure

  PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
1.8.00 - 8.45
2.8.50 - 9.35KARMEN HRVATINMOJCA STERGAR
MATEJA MEVLJA
3.10.00 - 10.45IVANA RANFL
DAVID ROP
BORIS ĐUKIĆ
MOJCA SELINŠEK
VESNA MARŠIČ
ANJA ČERNE
MIRAN STERGAR
4.10.50 - 11.35DARJA MEVLJA
NIVES PERNAT
ANDREJA SMRDELJ
TARCIZIJA KOFOL
MATJAŽ MUHA
MARJAN RUTER
TADEJA ANDREJAŠIČ
ELENA FILIPIČ
OLIVIJA CUNJA
JASMINA PIŠTAN
SELINA LEŠEK
ZDRAVKO MUTIĆ
5.11.40 - 12.25BARBARA GAJŠEKALENKA LANGUS KRŽIČ
JAKA ROŽAC
NINA GABER
GLENDINA ČURIN
PATRICIJA MORATO ROJC
MONIKA KOMEL
IRIS KOS
MIRELA VALENTIČ
ZALA ROŽANEC
6.12.30 - 13.15SARA DEISINGER