Na platformi projekta TRACeD, ki ga izvajamo na Fakulteti za družbene vede, je začel delovati svetovalni klepet za mlade z izkušnjo spletnega nasilja.

Klepet bo deloval dve uri dnevno med delavniki, svetovanje pa bodo nudile psihologinje, pravnice in pedagoginje. Informacija, kdaj je klepet v posameznem tednu odprt, je na voljo v oknu klepeta na spletni strani TRACeD.

Na svetovalke se lahko anonimno in brezplačno obrnejo mladi, ki imajo izkušnjo spletnega nasilja, pa tudi učiteljice in učitelji, svetovalne delavke in delavci, ki se srečujejo s primeri spletnega nasilja.

Veseli bomo, če boste informacijo o tej novi obliki pomoči za žrtve spletnega nasilja razširili med svojimi sodelavkami in sodelavci, učenci in učenkami, prav tako vas vabimo, da delite sporočila, ki jih objavljamo s profilov safe.si na družbenih omrežjih.

V prilogi najdete tudi plakat z vsemi informacijami.

Link na: https://www.tracedplatform.si/