Skupnost učencev šole nam je včeraj pričarala prav posebno praznično obarvan dan. Vsak razred je v začetku decembra pripravil darila, ki so bila sprva del decembrske dekoracije. Včeraj pa so odkrili kaj vse se je skrivalo pod okrašeno novoletno jelko, saj je potekalo obdarovanje med oddelki. Predstavniki razredov so s svojimi darili razveselili naključno izžreban oddelek, jim ga predali in jim zaželeli vesele praznike. Vsak izmed učencev se je z veseljem posladkal z dobrotami, ki so jih dolge tedne čakale pod našo jelko.
Da pa se ne bi sladkali samo učenci, so poskrbeli tudi za naše pridne čistilke, kuharice, hišnika, tajništvo, svetovalno službo, knjižničarko, informatorja in za vse učiteljice, ki pomagajo otrokom pri učenju. Seveda niso pozabili tudi na gospo ravnateljico in pomočnico ravnateljice.