V torek, 18. aprila 2023, so učenci 1. triletja proslavili zaključek bralne značke, ki je potekal v Kopru na Prešernovem trgu pred knjigarno Libris.

Učenci so se udeležili pripovedovalsko glasbenega dogodka “Zgodbe in godbe” v družbi izkušene pripovedovalke Irene Cerar ter glasbenice Zvezdane Novaković. Zgodbam so z veseljem prisluhnili in se ob njih tudi nasmejali. Ta čudoviti dogodek, ki je dobesedno začaral naše učence, je omogočila ravno knjigarna Libris, za kar se jim toplo zahvaljujemo.

Drugošolci in tretješolci so ta dan imeli kulturni dan. Učenci 2. razreda so ob tej priložnosti obiskali Oddelek za mlade bralce Osrednje knjižnice Srečka Vilharja Koper. Prisluhnili so pravljici in se seznanili s postavitvijo knjig, nato pa so se urili v iskanju knjig. Učenci 3. razreda pa so obiskali antikvariat Libris, kjer so si z zanimanjem ogledali stare knjige, pisma, šolske pripomočke, stara spričevala in star denar.

     

Več v Galeriji slik