Spoštovani starši!

Pedagoški delavci smo pri svojem delu vsak dan priča pozitivnim učinkom branja na otrokov razvoj in počutje. Otroci, ki berejo, so v šoli uspešnejši. Tudi zato, ker branje s papirja izboljša otrokovo sposobnost dolgotrajne koncentracije, ki je bistvena za uspešno delo v šoli.

Zato naj otroci berejo! Da bodo brali z veseljem, jim ponudite vsebine, ki jih zanimajo in o katerih se bodo lahko pogovarjali s prijatelji. Takšne so kakovostne revije Mladinske knjige (Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea), ki si jih lahko zdaj zagotovite z 20 % popusta.  

Če niste prepričani, katera revija bi bila najprimernejša, boste več izvedeli na spletni strani www.mladinska-knjiga.si/revije. Prosim vas, da izpolnjeno naročilnico  oddate v šolsko knjižnico do 28. 2. 2023.

Vaša poverjenica za revije, knjižničarka Debora Horjak Babič