Sodelovanje med učenci in otroci vrtca je vedno čudovito doživetje. Za učence je to zelo pozitivna življenjska izkušnja, ki jih navduši in napolni s samozavestjo in toplino in ponavadi povedo, da bi si želeli še takšnih izkušenj. Za otroke vrtca pa je druženje s starejšimi vrstniki svojevrsten in zanimiv dogodek. Vedno se z veliko mero radovednosti in navdušenja prepustijo vodenju učencev in v njih vidijo tako vzornika kot zaveznika.

Konec februarja je nekaj učenk, ki doma poleg slovenskega jezika govorijo še v drugem jeziku, izvedlo jezikovno delavnico. Otroci so najprej prisluhnili pravljici Miška želi prijatelja, nato pa so se v manjših skupinah učili besed iz pravljice. Amra iz 8. razreda je otroke učila v bosanskem jeziku, Julija iz 9. razreda v angleškem, Emma iz 7. razreda pa v italijanskem jeziku.

 

 

Več utrinkov v galeriji slik