OŠ Dekani je v torek, 23. 5. 2023, v Žalcu na Slovesnem dnevu prostovoljstva, ki jo organizira Slovenska filantropija, dobila naziv »JUNAKI NAŠEGA ČASA za aktivno spodbujanje učencev k prostovoljstvu in zagotavljanje mentorske podpore njihovemu delu«.

Morda je slika naslednjega: 6 oseb in besedilo

Naziv Junaki našega časa so prejeli najbolj aktivni učenci prostovoljci na OŠ Dekani: Arnesa Imširović 9.B, Tanja Jenko 9.B, Mia Jerič 9.B, Gašper Kodrič 9.B, Mateja Lukin 9.B, Damir Mušić 9.B, Julija Rozman 9.B, Vanja Železinger 9.B, Klara Đeljaj 8.A, Mia Groznik 8.A in Anais Obad 8.A.

Iskrene čestitke!

Zahvala za mentorstvo gre mentorjem Darji Mevlja, Glendini Čurin in Marjanu Ruterju, ki so čez celo šolsko leto spremljali in spodbujali učence v individualnem prostovoljskem delu, ki so si ga izbrali.

Tako so na kratko zapisali naše delo na Slovenski falantropiji: http://www.prostovoljstvo.org/junaki-nasega-casa-2023

Ponosna koordinatorica prostovoljstva Debora Horjak Babič

(več slik v GALERIJI)