Zanimivo in prijetno medvrstniško druženje se je zgodilo v četrtek in petek, 9. in 10. marca 2023, med učenci 2.A razreda in vrtčevsko skupino Pikapolonice.

Februarja so drugošolci podrobneje spoznavali slovenske knjižne junake. Najprej so imeli nalogo, da izdelajo plakat o knjižnem junaku, nato pa so se urili v nastopanju, svojega knjižnega junaka so predstavili sošolcem.

Ker vaja dela mojstra in urjenja nikoli ni preveč, smo se odločili, da govorni nastop izvedejo še pred neznano, a hvaležno publiko, pred otroci našega vrtca.

Drugošolci so se s predstavitvijo junakov dobro odrezali, otroci iz skupine Pikapolonice pa so z zanimanjem sodelovali. Učenci in otroci vrtca so se družili tudi ob ustvarjanju in igri in tako spletali prijateljske vezi.

Upamo, da se bodo te vezi še nadaljevale in krepile.

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji slik.