Spoštovani starši,

zaradi epidemije COVID-19 v letošnjem šolskem letu ne moremo izvesti tradicionalnega skupinskega fotografiranja razredov, zato smo se odločili, da bo fotograf  devetošolce posamično fotografiral ter iz posamičnih fotografij oblikoval kompozit (zloženko portretnih fotografij vseh otrok v oddelku) individualne, razredne in generacijska slika.

Fotografiranje devetošolcev se bo izvedlo v torek, 26. 5. 2020.

Za učence od 1. do 8. razreda bo fotografiranje za šolsko leto 2019/2020 izvedeno 1. 9. 2020, za šolsko leto 2020/21 pa bo fotografiranje za vse učence izvedeno spomladi 2021.

Naročilo in plačilo, ki ste ga starši že izvedli velja do izvedbe fotografiranja (za učence od 1. do 9. razreda).

Starši, ki pa fotografij še niste naročili, to naredite na  spletni strani: fotonarocilo.com, z geslom za vstop v sistem za naročanje fotografij: dek415.

Hvala za razumevanje.

Ravnateljica Eneja Rožanec